درباره ما

Anker
Anker

کندر حمل و نقل های پیچیده را مدیریت میکند

ایمنی و قابلیت اطمینان بودن  دو اصل هدایت کننده برای شرکت ما می باشند و با این روش تضمین می کنیم کالای شما توسط افراد با تجربه به مقصد می رسد.اخذ گواهی های مربوطه، تعهد کندر در حفاظت از محیط زیست را نشان می دهد.علاوه بر این تک تک کارمندان شرکت به صورت شخصی خود را ملزم به رعایت اصول حفاظت محیط زیست،منابع طبیعی و منابع تجدیدپذیر می‌دانند و اقدامات خود را در راستای این امور هماهنگ می کنند.خدمات حمل و نقل مطمئن از طریق شبکه سازی قوی در تمامی موارد در راستای تضمین ارائه بالاترین استانداردهای ممکن، شرکای تجاری با سابقه کار موفق در گذشته انتخاب می شوند. ما بر این باور هستیم که تنها همکاری های عادلانه و حرفه ای بین کندر،شرکای تجاری، کارمندان و البته مشتریان آن باعث ایجاد بهترین موفقیت‌ها می شود.

شرکت کندر مفتخر است که از سال ۱۹۷۶ در مناطق مختلف از جمله اروپا،خاورمیانه،کشورهای بالکان،روسیه و کشورهای CIS  به ارائه خدمات حمل‎ونقل مشغول به کار است. با اتکا به تجربیات دهه‎های گذشته و تلاش مداوم در راستای توسعه، کندر توانسته است خود را به عنوان یک شریک تجاری قابل اطمینان در صنعت حمل‎ونقل و ارتباطات معرفی نماید. حمل‎ونقل ایمن و مطمئن بار از طریق دریا، جاده و یا هوایی هدفی‎ست که هیچ‎گاه در این شرکت تغییر نکرده است. دنیایی که در آن زندگی می‎کنیم هر روز پیچیده‎تر می‎شود. فرآیند جهانی‎سازی موقعیت های بزرگی را پیش روی صنایع قرار می دهد و در این حین آنها را با چالش‎های جدید روبرو می کند. کندر به عنوان یک ارائه‎دهنده مدرن در این صنعت و با داشتن چشم انداز مشخص، نقش و مسئولیت خود را در برابر مشتریان، جامعه، محیط زیست و نسلهای آینده به خوبی می داند.

 

 

 

 

کندر یعنی:

 • حداکثر ایمنی ممکن در سرتاسر انجام پروژه
 • تجربه طولانی و قابلیت اطمینان
 • پشتیبانی و خدمات با استاندارد جهانی
 • شرایط ایده آل شرکت در درجه بندی فعالان اقتصادی در حوزه گمرک
 • صرفه جویی در منابع و استفاده از منابع تجدید پذیر تا حد ممکن در تمامی پروژه ها

Condor Mitarbeiter

۴۱

کارمند

Condor Standorte Transporte

۷

شعبه در ۵ کشور

Nationen Transportlösungen

۱۳

ملیت

Muttersprachen Spedition

۱۲

زبان مادری

از شروع کار خود در سال ۱۹۷۶ تا کنون، کندر توانسته به یکی از موفق‌ترین شرکت‌های اروپایی تبدیل شود.

Anker

گاهشمار پیشرفت کندر

 

گاهشمار \یشرفت کندر

„DE_condor_meilensteine"

condor_meilensteine-Mobil

مدیریت و کنترل کیفیت

ایمنی بیشتر برای انجام معاملات شما

برنامه SQAS موارد زیر را مورد ارزیابی و کنترل قرار می دهد:

 • مدیریت
 • ایمنی، بهداشت و قوانین محیط زیست
 • حفاظت فیزیکی
 • مدیریت زنجیره تأمین
 • تجهیزات
 • اقدامهای پیشگیرانه ایمنی
 • امنیت در حمل و نقل
 • دستورالعملهای عملیاتی
 • مدیریت سفارش
 • خدمات حمل و نقل خاص
 • بازرسی تشکیلات

دانلود گواهینامه ها

با استفاده از سیستم تضمین کیفیت به کار گرفته شده در شرکت،انجام معاملات با کیفیت بسیار بالا صورت میگیرد.استانداردهای کیفیتی ریشه عمیقی در فرهنگ سازمانی ما دارند و در برگیرنده اجزای مهمی از سرویس های قابل ارائه شرکت می شوند و بر این اساس به ما این توانایی را می دهند که در مراحل اولیه کار اشتباهات ممکن را پیدا کرده و از وقوع آنها در آینده جلوگیری کند.گواهی های ایمنی برای اجناس شما:

 • گواهی ISO9001
 • لوح کیفیت توسط SQAS (سیستم سنجش ایمنی و کیفیت)
 • فعال اقتصادی مجاز(AEO) برای درجه بندی شرکت هایی که با گمرک ها جهت تحویل و ترخیص کالا همکاری می کنند.

علاوه بر گواهی ISO9001،کندر توسط SQAS بازرسی و اعتبارسنجی شده است.سیستم سنجش ایمنی و کیفیت ابزاری ست برای بررسی شرکت های ارائه دهنده خدمات حمل و نقل از لحاظ  مدیریت محیط زیست،ایمنی  و کیفیت.در این زمینهSQAS از استانداردهای ISO9001 فراتر رفته و شامل کلیه دستورالعمل های معتبرو عقود مدیریتی در زمینه حمل و نقل و خدمات ترابری می شود.همچنین کندر در درجه بندی شرکت ها توانسته به فعال اقتصادی مجاز دست یابد.اعطای این درجه بر اساس شرایط بسیار سختگیرانه ای از لحاظ قابلیت اطمینان،شفافیت مالی،سابقه رعایت ضوابط و همچنین رعایت استانداردهای ایمنی به خصوصی می باشد.
مدیریت گمرک ها مسئول صدور این مجوز هاست.با در دست داشتن درجه AEOF(ساده سازی امور گمرکی/امنیتی)شرکای تجاری ما می توانند شاهد بالاترین استاندارد خدمات در این زمینه و راحتترین و بهترین روش برای ترخیص اجناس خود از گمرک باشند.
راهروی امن: تمامی محموله های ارسالی زمینی توسط کندر توسط یکی از معتبرترین شرکت های بیمه گذار به نام CMR تحت پوشش می باشند.همچنین بیمه های SVS/RVS نیز برای سفارشات مشتریان انجام میشود و فاکتور هزینه آن طبق تعرفه های ارائه شده شرکت های بیمه گذار محاسبه می گردد و در صورت عدم نیاز شما به چنین بیمه ای می توانید از پذیرش آن به سادگی خودداری کنید.
پوشش های بیمه ای اختصاصی برای محموله شما: پوشش های مختلف بیمه ای جهت حمل و نقل محموله ها نیز به همراه کلیه خدمات حمل و نقل شرکت وجود دارند و در راستای ارتقاء ایمنی اجناس،اخذ این پوشش ها بسیار توصیه می شوند.وقتی که ارزش جنس مورد نظر به صورت واقعی اعلام شده باشد می توان از مشکلات بسیاری در زمینه ادعای خسارت احتمالی در صورت آسیب و یا مواقع اضطراری بین مشتری و حامل خودداری نمود.کندر آماده ارائه هر گونه مشاوره و پاسخ گویی به سوالات شما در زمینه پوشش های بیمه ای حمل و نقل می باشد.
اطمینان قانونی: کندر در اروپای غربی به ثبت رسیده.در صورت هر گونه ادعا و مشکلات حقوقی،شما کاملا در حاشیه امنی قرار داشته و نیازی به وجود معاهده و قرار داد مشخصی برای تضمین اخذ خدمات حقوقی ندارید.
.